وبلاگ

داستان هزار و یک شب به چاپ دوم رسید

داستان هزار و یک شب نوشته زهرا حیدری راهی بازار شد

به گزارش خبرگزاری مهرک، هزار و یک شب یکی از مهمترین میراث ادبی و داستانی سرزمین ماست شامل مجموعه قصه های است که شهرزاد قصه گو برای پادشاهی روایت می کرد.
ماجراهای داستان در بغداد و ایران می گذرد که امروزه مورد توجه کشورهای مختلف دنیا قرار گرفته است. این اثر در مهرک توسط زهرا حیدی در مجموعه قصه های شیرین ایرانی بازنویسی شده و به تازگی روانه بازار شده است.
گفتنی است مجموعه کتابهای «قصه‌های شیرین ایرانی»، تلاشی برای آشنایی کودکان و نوجوانان با ادبیات غنی کشورمان است. در این مجموعه داستانهایی از متون کهن و مشهورترین کتاب‌های فارسی انتخاب و بازنویسی شدهاند که می‌توان گفت اینها داستانهای بشری هستند که در هر سن و سال می‌توانند از آن استفاده کنند.
تا کنون حدودا بیست جلد از این مجموعه از سوی سوره مهر منتشر شده است. ازجمله آنها می توان به سیاست نامه، مرزبان نامه، مثنوی معنوی، گلستان سعدی و دیگر آثار شاخص در حوزه ادبیات و قصه گویی ما است.
هزار و یک شب که جلد هفتم مجموعه قصه های شیرین ایرانی است جدیدا چاپ دوم آن از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار شده است. در این اثر می توانیم داستان های درباره ، سند باد و شاهین، غلام دروغگو، خرابله بخوانیم که در نوع خود داستان های جذاب و خواندنی هستند.

برای خرید این کتاب اینجا کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>